Embossingové pero – 4 v 1

Embossingové pero 4 v 1.

V nabídce u  Tvořílci.cz  http://www.tvorilci.cz/1994-papirove-krajky jsem neodolala novince pera s emboss. hroty a jehlou. Ráda bych na tuto pomůcku upozornila ostatní.

http://www.tvorilci.cz/vytlacovaci-nastroje-embossing/9558-embossovaci-pero-4v1-5050870013667.html

Snímek 19014

 

Myslím si a vyzkoušela jsem, že to není špatný nápad a že tato novinka by mohla být přínosem pro ostatní nadšence Papírové krajky.

Pero obsahuje tři emboss.hroty velikosti 1,0, 1,5, 2,0. A singl jehlu. Hroty jsou dostatečné dlouhé a plně se vyrovnají originálním nástrojům firmy Pergamano. Při použití mám pocit, že nepatrné pružení, které asi způsobuje perko uvnitř neovlivňuje funkci a nevadilo mi to. Jehla je ostrá, jde použít na grid mřížky, stejně tak i na síťové mřížky. Při správném použití, tj. využít celé délky jehly, aby dirka byla dostatečné velká, je srovnatelná také.

Stojí za porovnání součet cen jednotlivých nástrojů a tohoto sloučeného do jedné pomůcky. I to je velmi zajímavé.

Snímek 19015

Snímek 19013

 

Nabídka pomůcek se tak stále rozrůstá a je přínosem pro všechny, kdo se tomuto tvoření věnují.

Vím, že spousta z vás má obavy, jak pomůcka funguje a jak se osvědčila v praxi. Proto také píšu své postřehy a zkušenosti, třeba vám to usnadní rozhodnutí.

Přeji správnou volbu při výběru nástrojů a krásné chvíle s tvořením Papírové krajky. Míla.

modrý květ

26.06. 2014

9 Comments
US

9 thoughts on “Embossingové pero – 4 v 1

 1. Dobrý den, paní Jašková,
  děkuji Vám za upozornění na nové články a možnosti komentářů. Myslím, že všechny příznivkyně papírové krajky toto ocení.
  Uvažovala jsem o koupi embossingového pera 4 v 1. Vaše postřehy a vyzkoušení tohoto pera mně velice pomohly v rozhodování. Po jeho objednání a vyzkoušení určitě napíši, jak jsem s tímto pomocníkem papírové krajky spokojena.
  Zdraví Vás Dana z Prahy.

  • Zdravím pani Dano do Prahy, vítám Vás na stránkách a děkuji za kometář. Pokud Vám moje poznámky pomohou, pak je nedělám zbytečně a odměnou mi je Vaše spokojenost. Nástroj 4v1 mi vyhovuje. Možná bych měla upřesnit, že na grid mřížkách č.19 a č.28 jsou výrazně větší dirky než na ostatních mřížkách, takže u ostatních grid mřížek se u drobnějších dírek musí perforovat na 2x. Ale to je standartní postup, nevidím v tom problém, tak doufám, že ani Vy. Přeji Vám krásné chvíle s Papírovou krajkou a těším se na Vaše práce, komentáře, spolupráci. Hezký den a s pozdravem Míla.

 2. Vyzkoušení nového nástroje mě velmi láká. Myslim, že je to vhodné i pro začátečníky, kteří stoji na prahu rozhodování se nad technikou papírové krajky – Jak a s čím začít. Jsem velmi zvědavá. Iveta

  • Také jsem byla zvědavá a myslím, že je to docela dobrý nápad. Navíc je tu určitě zajímavé porovnání nákladů na jednotlivé nástroje a na tento 4v1. :-))) Používám a nemám j němu výhrady. Míla.

 3. Dobrý večer, paní Mílo,
  obdržela jsem objednané Embossingové pero 4 v 1 a vyzkoušela. Musím říci, že jsem s ním spokojena a dobře se mi s ním pracuje – stačí přecvaknout emb.hroty dle potřeby nebo singl jehlu a může se začít. Mírné pružení opravdu není na závadu a tak jej mohu ostatním příznivkyním papírové krajky jen doporučit:-))
  Přeji všem příjemné tvoření!
  Dana

  • Zdravím pani Dano a moc děkuji za Váš příspěvek a doporučení. Jsem ráda, že Vám nová pomůcka vyhovuje a že stejně jako já máte na nový produkt kladný názor. Proto také je tato možnost diskuze a komentářů, aby jsme si navzájem pomohly nebo poradily. Ať se Vám tvoření Papírové krajky daří, přeji krásné babí léto a pohodu. Míla.

 4. Dobrý den…pero 4v1mám již delší dobu a jsem s ním velice spokojena…vřele doporučuji ….Miuš

  • Moc děkuji za komentář a jsem ráda, že jste s touto pomůckou spokojená a že je přínosem pro Vaše tvoření. :-)))

 5. Zdravím Tě Miluško a přejí pěkný den.
  Pero 4v1 mám také již delší dobu, ale teprve teď jsem se dostala k tomu abych ho vyzkoušela. Velice dobře se mi s ním pracovalo. A je to výborná pomůcka. Ukázky své práce s perem 4v1 jsem poslala na blog http://www.tvorilci.cz, kde si je může každý prohlédnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *