Kurz techniky perforování

Národní koordinátorka kurzů techniky papírové krajky, držitelka oficiální učitelské certifikace Pergamano®, certifikovaná International Parchment Craft Academy (IPCA).

Vyhlašuje kurz:

Kurz techniky perforování

Ozdobné perforování je jedním ze základních technik zdobení papírové krajky a s doplněním embossingu tvoří nejpoužívanější kombinaci zdobení.
Pomocí široké nabídky pomůcek k perforování a při správném používání a doporučených postupech lze dosáhnout překvapivě zajímavých ozdobných vzorů a efektů, včetně detailů, které možná vypadají složitě, ale složité nejsou. Seznámíte se jistě i s novinkami v Pergamano produktech a naučíte se správně používat pomůcky.
Kurz bude zaměřený na perforování a pomůže Vám zvládnout tuto techniku a rozšíří Vám Vaše možnosti při tvoření papírové krajky.

Program:
-prezentace pomůcek na perforování
-použití a postup práce s perfot. pomůckami – procvičení
-použití síťové mřížky, Grid mřížek – procvičení
-křížek, ažura, vystřihování
-zhotovení projektu

Na kurzu jsou používány pouze originální produkty Pergamano®

Cena kurzu: 1580,- CZK
Délka kurzu je 5 hod.

 

Přihlášky posílejte na info@pergamano-kurzy.cz

US

4 thoughts on “Kurz techniky perforování

  1. Přihlašují se na kurz Pergameno -perforování 2 – , konaný dne 24.9.2016 k paní M.Jaškové . Děkuji za přihlášení . Juráková Pavla

  2. Přihlašují se na kurz Pergameno -perforování 2 – , konaný dne 24.9.2016 k paní M.Jaškové . Děkuji za přihlášení . Juráková Pavla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *